Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


 
Askılı Textil Taşımacılığı

ASKILI TEXTİL TAŞIMACILIĞI


Işık Nakliyat'ın müşterilerine sağladığı diğer hizmetlerden biride askılı tekstil taşımacılığıdır. Uzun yıllardan beri bu işi yapan Işık Nakliyat tekstil sektöründeki hızlı büyümeden kaynaklanan sektör büyümesi birçok kişiye iş olanağı sağlamıştır. Küçük işyerlerinde büyük firmaların taşorenliğini yapan firmalar nakliye konusunda sıkıntı çekmeye başlamıştır. Tamda bu sıralar 1980 yılından beri faaliyet gösteren kendi alanında adete kendini aşmış olan Işık Nakliyat askılı tekstil taşımacılığı alanında müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Tekstil sektöründeki ithalat ve ihracat yapan tüm firmaların taleplerini karşılaması üzerine nakliyat sektöründeki birçok firma içersinde en başarılı olan firmalar arasına girmiştir. Müşterilerin taleplerine göre haraket eden Işık Nakliyat yılların vermiş olduğu deneyim, iş ahlakı ve profesyonellik ile adeta askılı tekstil taşımacılığı sektöründe lider konumuna gelmiştir.
Işık Nakliyat önem gösterilmesi gereken ve eski klasik taşıma yöntemleri ile taşınamayan tekstil ürünleri için teknik tecrübe, profesyonel ekip ve ekipmanları ile birçok tekstil firmasının talebini karşılamıştır.
Askılı tekstil taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız taşınacak tekstil ürününün boyutlarını, adetini ve diğer özelliklerini belirlemek için görevlendirilen eskpertimiz ön planlama için taşınacak tekstil ürününün özelliklerini incelemektedir. Eski taşımacılık anlayışı ve tarzlarını bir kenara bırakan Işık nakliyat Avrupa standartlarında askılı tekstil nakliyesini gerçekleştirmektedir. Özel ekipman ve araçları ile müşterilerine sorunsuz nakliyat garantisi vermektedir. Farklı teknik ve tecrübe gerektiren bu nakliye hizmetinde , uzman ekip ve ekipmanımızla müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmekteyiz.
Şehiriçi ve şehirlerarası askılı tekstil taşımacılığı ve uluslararası tekstil taşımacılığı seçeneklerini seçebilirsiniz. Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır. Alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor.
Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor. Tekstil ürünlerinin eski taşımacılık anlayışı ile taşınmasından dolayı meydana gelecek kırışıklık, yırtılma vb. gibi aksaklıkları önlemek amaçlı Işık Nakliyat modern taşımacılık yöntemleri ile beraber bu alandaki en iyi firmalar arasındadır. Araç cinsi ve km’ ye göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile askılı tekstil taşımacılığı alanında çok kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Talebinizin ulaşması sonucunda Işık evden eve nakliyat ekspertizi belirleyeceğiniz bir zamanda evinize gelerek taşıma sırasında uygulanacak yöntemi , gelecek aracı , kullanılacak malzemeleri belirler. Bu önceden planlama taşınma sırasında herşeyin düzgün ve sağlıklı gitmesi açısından son derece önemlidir. Çünkü yapılacak ekspertiz ile beraber sizin eşyalarınızın çokluğu ve boyutları göz önünde bulundurarak hangi araçların geleceği , hangi malzemelerin ne kadar kullanılması gerektiği , kırılacak ve ya bazı eşyaların taşınma sırasında hangi yöntem izlenerek çıkarılacağı belirlenmelidir. Ayrıca müşterilerimizin özel istekleride taşınma öncesinde bilinmeli ve bunlar göz önünde bulundurularak taşınma işlemine geçilmelidir. Tüm bu yapılan ekspertiz sonucunda müşterilerimize detaylı bir teklif gönderilir. Bu teklif kabul edilmesi halinde sizin belirleyeceğiniz bir gün uzman ekibimiz ve ekspertiz yapan taşıma eksperimiz , taşıma için evinize gelir. Büyük bir titizlikle daha önceden planlandığı gibi tüm eşyalarınız taşınır. Taşınma sırasında da uzman ekibimiz ve kaliteli taşıma malzemelerimiz ile eşyalarınız ayrı ayrı kolilenir , büyük ev eşyalarınız taşıma sırasında zarar görmemesi için sarılır ve dikkatlice taşıma araçlarımıza yerleştirilir. Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen , yerleştirirkende aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir. Amacımız , yeni evinize taşınırken sizlere en iyi hizmeti sunarak "Sorunsuz nakliyat" işinizi gerçekleştirmektir...

 
 
 
Adres:Bağdat Cad. Doğan Kapalı pasajı No:181/39 Maltepe/İST
Tel: 0212 288 91 28- Tel:0216 370 45 95