Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


 
Banka Nakliyesi

Banka Nakliyesi

Işık Nakliyat'ın siz saygıdeğer müşterilerimize sunduğu diğer bir hizmet ise fuar malzemeleri nakliyesidir. Fuarlar firmalar için çok önemlidir. Fuarlarda firmalar yeni ürünlerini tanıtabilir, firmasında ve sektöründeki önemli gelişmeleri stand ziyaretçileri ile paylaşabilir. Tabiki fuarlara katılacak olan firmalar kendi eşyalarını kendileri taşımaya kalktığında bir kaos ortamı oluşmaktadır. Amatör olarak yapılan nakliye sırasında özellikle dolap, stand vb. gibi başlıca fuar araç gereçleri numaralandırılmadığı için ortaya karmaşıklık çıkmaktadır. Bu gibi ortadan kaldırmak amacı ile profesyonel bir taşıma şirketi ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Sanat eserleri ve tarihi eser fuarları ve sergilerinde çok üst düzey koruyucu ekipman kullanan Işık Nakliyat her zaman dürüst bir şekilde çalışmaktadır. Fuar malzemeleri nakliyesinde ismini duyurmayı başaran Işık Nakliyat birçok firma ile fuar malzemeleri nakliyesi işinde çalışmıştır. Fuar, ticaretle ilgili ürün ya da hizmetlerin, teknolojik gelişmelerin, bilgi ve yeniliklerin tanıtımı, pazar bulunabilmesi ve satın alınabilmesi, teknik işbirliği, geleceğe yönelik ticari ilişki kurulması ve geliştirilmesi için, belirli bir takvime bağlı olarak, düzenli aralıklarla, genellikle de aynı yerlerde gerçekleştirilen bir tanıtım etkinliğidir. Bu tür etkinliklerde, alıcı ve satıcılar, çeşitli iş anlaşmaları gerçekleştirmek üzere bir araya gelir. Fuarlar, zaman açısından sınırlandırılmış etkinliklerdir.
Ziyaretçileri sadece o konunun ilgilileri. Çok yoğun yaşanan rekabet ortamında kurumlar, çok dinamik, esnek, yaratıcı, uyumlu ve dünyayı takip ediyor olmak zorundalar. Bugünün iş ortamında, hantal, yavaş, atalet içindeki kurumların yaşama şansı pek bulunmuyor. Hani basında zaman zaman şikâyetçi olan hep aynı yüzler var ya; onlar sanırım kendi durumlarını gözden geçirmek zorundalar. Bu kadar yoğun yaşanan rekabet içinde başarılı olabilmek diğer faktörler yanında, bazı pazarlama aletlerini de iyi kullanabilmekten geçiyor. İşte bu pazarlama aletlerinin bir tanesi, bence en önemlisi doğru hazırlanmış ihtisas fuarları.
Fuar tarafsız bölgedir: İyi hazırlanmış bir fuar katılımcılarına bir gösteri alanı, bir satış bürosu ve bir satış imkânı sunar. Fuar katılımcı firmaları ve fuar ziyaretçileri her zamanki çevre ilişkilerinin dışında bir tarafsız bölge olan fuarlarda bir araya gelirler ve alıcı satıcı ilişkisi terse döner. Yani firma temsilcilerinin, müşterilerinin kapısını çalarak bir şeyler söylemek, dikkatlerini çekmek için çaba göstermeleri yerine, fuar ziyaretçisi, müşteri yani alıcı, kendi isteği ile parasını ve zamanını harcayarak, satın almaya, en azından bilgilenmeye hazır satıcının standının önünde beklemektedir. Alıcı gönüllü olarak bilgi edinmeye çalışmakta, satıcının mesajını anlamak istemektedir. Bu yaklaşım özellikle ihtisas fuarlarında büyük ölçüde sipariş anlamını taşımaktadır.
Doğru hazırlanmış fuara doğru alıcılar gelir: Doğru hazırlanmış ve katılımcıları tarafından kabul görmüş bir fuar o konuda ticaret yapanların büyük çoğunluğunu bir araya getirecektir.

Ofis Nakliyesi

Işık Nakliyat'ın müşterilerine sunduğu diğer bir hizmet ofis ve büro nakliyesidir. Günümüzde ofisten ofise taşımacılığın zorlukları göz önünde bulundurursanız kendiniz taşımaya kalkıştığında harcanacak ücret neredeyse bir nakliyat firmasının talep ettiği ücret ile eşdeğerdedir. Işık Nakliyat ofis ve büro nakliyesinde geçmiş yılların verdiği tecrübe ve titizlik ile ofis eşyalarınızı en güzel şekilde yeni ofisinize taşımaktadır. Ofis içersinde önem verdiğiniz tüm eşyalarınız en kaliteli koruyucu malzemeler kullanılmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana başta olmak üzere Türkiye'nin hatta Dünya'nın neresinde olursanız olun Işık Nakliyat eski ofisinizdeki eşyalarınızı belirtiğiniz zaman zarfı içersinde yeni ofisinize sorunsuz, güvenli ve profesyonel bir şekilde nakliyatını gerçekleştirir.
Ekspertimiz istediğiniz bir zaman içersinde ofisinize gelerek ofis içersindeki eşyalarınızın nasıl taşınacağı, nereden çıkarılıcağı, kullanılacak koruyucu malzemenin ne kadar olacağını kısacası herşeyi siz değerli müşterilerimiz için önceden planlar ve taşıma sırasında herşey önceden planlandığı gibi gerçekleşir. Taşıma işlemi sırasında doğal kaynaklardan oluşabilecek her türlü hasara karşılık isterseniz ofis eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıtabilirsiniz.
Nakliyesini yaptığımız her eşya Işık Nakliyat garantisi altındadır. Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektirir. Çoğu ofiste bulunan yüksek değerli elektronik cihazların taşınması uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.
Ekspertimiz taşıma öncesinde tüm dolap, masa gibi eşyaları numaralandırır. Taşıma işlemi eski ve yeni ofisinizde bu numaralandırmaya göre yapılmaktadır. Bu numaralandırma sayesinde taşınma esnasındaki yerleştirme karmaşası ortadan kalmış olur. Rahat, huzurlu, güvenli ve profesyonel bir şekilde taşınmanın size birçok avantajı vardır. Elektronik eşyalarınız koruyucu malzemeler ile beraber ayrı ayrı paketlenip hiçbir şekilde zarar gelmez.
Işık Nakliyat 1980 yılında beri evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı vb. nakliyat işlemlerinde birçok tecrübe edinmiş ve bu tecrübeler doğrultusunda siz değerli müşterilerimize birçok alanda profesyonel olarak yardım etmekteyiz.
Işık Nakliyat geçmişte olduğu gibi bugünde müşteri odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Güvenilir ve dürüst bir taşımacılık için nakliye esnasında kullanılan eşyalarınıza zarar gelmemesi açısından alınan önlemlerdeki kullanılan koruyucu malzeme'nin kalitesini her zaman yüksek tutmaktadır. Bundan dolayı eşyalarınıza nakliye esnasında hiçbir zarar gelmez.

 

 
 
 
Adres:Bağdat Cad. Doğan Kapalı pasajı No:181/39 Maltepe/İST
Tel: 0212 288 91 28- Tel:0216 370 45 95