Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


 
Işık Evden Eve Nakliyat


EVDEN EVE NAKLİYAT

Ev eşyasının taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.

Evden Eve Nakliye Hizmetinde Yaptığımız İşlemler Sırasıyla Aşağıdaki Gibidir


1. Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin eksperlerimiz tarafından ücretsiz yapılması

2. Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi

3. Eşyanın yükleme ve boşaltılması

4. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı

5.Koltuklara önce streç daha sonra battaniye ambalajı

6. Beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi..) ambalajı ve yerine montajı

7. Eşyaların yeni evde yerlerine montajı

8. Gardrop türü mobilyanın demontesi ve montesi ( gömme dolap sökümü ve montajı yapılmaz)

9. Kırılacak eşyaların paketlenmesi

10. Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek
şekilde istifi

11. Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre yerleştirilmesi

12.Şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta kapalı çelik kasa araçlar ile taşıma

13.Şehir dışı taşımalarda eşyanıza yol sigortasının yapılması

PAKETLEME

Tabaklar
Tabaklar aralarına kağıt koyularak beslenir ve üçerli şekilde sarılır.Kolilere konulduktan sonra koli içi kağıtla beslenir .Aynı şey bardaklar için de geçerlidir.

ÇALIŞMA MASALARI VE ÇEKMECELER
Çekmece içleri ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra içleri iyice doldurulur ve açılmalarını önlemek için çalışma masası battaniye ile ambalajlanır.

YATAKLAR
Özel ambalaj malzemelerimiz sayesinde hijyenik ve temiz bir şekilde taşınırlar.

KİTAPLAR
Bunun için özel kitap kolileri kullanılır ve asla kırılacak eşyalar ile aynı kolilere koyulmaz.

EV VE ELEKTRONİK EŞYALAR
Küçük parçalar bol ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra yumuşak eşyaların olduğu kolilere alınız

ELBİSELER
Elbiseler için en iyi yol özel kutuya yerleştirmektir.Elbiselerinizi asla çantalara koymayınız.

BEYAZ EŞYALAR
Beyaz Eşyalar kazanı sabitlendikten sonra battaniye ile ambalajlanır. 

Buzları mutlaka eritiniz.Buzları eriyen dolap içlerine yastık veya kumaş oyuncaklar koyulabilir.Lütfen yeni yerinde 12 saat geçmeden dolaplarınızı çalıştırmayınız.Battaniye ile ambalajlanır.

ABAJURLAR
İki yada üç tanesi bir kutuya koyulur.Kutu üzerine kırılacak ibaresi mutlaka koyulur

Eşyalarınız kesinlikle küçük kamyonlara sıkıştırılarak taşınmaz. Taşınma sırasında doğal kaynaklardan oluşabilecek her türlü zarara karşılık isterseniz eşyalarınızı sigortalatabilirsiniz. Taşıma oluşabilecek her türlü hasara karşılık eşyalarınız Işık Nakliyat güvencesi altında olduğundan dolayı hiçbir sorun çıkmadan sorunsuz bir şekilde evden eve taşımacılık işlemi gerçekleşmiş olur. Taşınma öncesinde yapılan ekspertiz sonucunda. dolaplarınız numaralandırılır ve yerleşme anında hiçbir şekilde ortaya karışık bir durum çıkmaz.
Sizler için eşyalarınız maddi ve manevi olarak ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar önemlidir. 1980 yılında beri sloganımız olan " Sorunsuz Nakliyat " hizmet anlayışının misyonu ve vizyonu doğrultusunda Işık Nakliyat olarak devamlı yenilikçi bir şekilde evden eve taşımacılık ve diğer hizmetlerimizde kaliteli, profesyonel, güvenilir bir şekilde çalışmaktayız. Şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası evden eve taşımacılık alanında hizmet veren Işık Nakliyat her zaman siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmaktadır.
Ekspertimiz taşınma öncesinde evinize geldiğinde istediğiniz ekstra hizmetleri ekspertimize lütfen belirtiniz. Evden eve taşımacılık alanında hizmet veren girmamız, geçmişten bugüne kadar sürekli kendini yenilemektedir. Kendi evinizdeki eşyaları paketleyip profesyonel bir şekilde eski evinizden yeni evenize taşıyoruz. Işık Nakliyat internet üzerindeki diğer taşıma firmaları gibi olmayıp K1 ve K3 yetki belgesi sahiptir. Güvenli ve içinizin rahat etmesi için İstanbul Maltepe ve Ortaköy'deki ofislerimizi ziyaret edebilir taşınmanın nasıl olacağını daha önceden öğrenebilirsiniz. Yıllardan beri sayısız müşteri memnuniyeti ile işimizi en iyi şekilde profesyonel bir şekilde dürüst, kaliteli, güvenli ve daha doğrusu düzgün bir iş ahlakı ile çalışmaktayız.
Işık Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe uluslararası ve şehirlerarası taşımacılıkta birçok hizmeti siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Parça Eşya Taşıması:
1980 yılından bugüne kadar parça eşya nakliyesi alanında kusursuz hizmet vermektedir. Parça eşya taşımacılığında yasaların taşınmasını yasakladığı kargolar, nakit para, çek, senet, altın vb. değerli maddeler ve taşlar gibi kıymetli eşyaların taşımacılığını kesinlikle yapmamaktayız. Parça eşya nakliyesinde eşyanın alınacağı yerden gönderileceği yere kadar Işık Nakliyat güvencesi altındadır. Parça eşya taşımacılığı esnasında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi açısından en kaliteli koruyucu malzemeler kullanılmaktadır. Şehiriçi ve şehirlerarası parça eşya nakliyesi konusunda Işık Nakliyat uzun yıllardır bu işi yapmaktadır. Parça eşya nakliyesinde sektördeki en uzman firmalardandır. Işık Nakliyat Türkiye'nin her iline parça eşya nakliyesi yapmakta olup, uluslararası parça eşya nakliyesi konusundada siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. 1980 yılından bu alanda hizmet vermekte olan firmamız parça eşya nakliyesi alanındaki tüm müşterilerimize " Sorunsuz Nakliyat " sloganı altında profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin bize eşyalarını emanet ettiğinde akıllarında hiçbir soru takılmaması için istediği herşeyi bize danışmanlarından mutluluk duymaktayız. Eşyalarınızın taşınma esnasında çizilmemesi, kırılması, yırtılmaması vb. birçok dış etkene karşı en kaliteli koruyucu malzemeler kullanılmaktadır.

 

 
 
 
Adres:Bağdat Cad. Doğan Kapalı pasajı No:181/39 Maltepe/İST
Tel: 0212 288 91 28- Tel:0216 370 45 95