Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


 
Fabrika Taşımacılığı

FABRİKA TAŞIMACILIĞI


FABRİKA TAŞIMA - FABRİKA NAKLİYESİ

Fabrikalar , matbaa , mermer atölyeleri alet ve makineleri nakliyesinde eşya ve makinelerin boyutuna ve ağırlığına göre vinç ve forkliftlerle taşıma yapılır. Eşya ve makinelerin ağırlığına göre kamyonet yada ağır tonajlı kamyonlarımız bu iş için kullanılır...

İş makinaları inşaat makinalarının nakliyesinde, ağır temizlik makinalarının nakliyesinde, Makina parçaları taşımasında, şehiriçi şehir dışı makina nakliyatında, vinçli ve forkliftli taşıma ile hizmetinizdeyiz.

 Evden eve ağır eşya nakliyatında ise mobilyalarınız beyaz eşyalarınız yada ev içi düzenlenmiş atölye ve atölye araçlarının nakliyatı yapılmaktadır.

 Parsiyel eşya nakliyatı kismi eşyalarının çamaşır makinesi, yatak odası takımı, yazlık eşyaların gibi parça parça istedikleri yerden istedikleri yere taşınmasıdır. Bunun için firmamızdan parsiyel eşya taşımacılığı konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz...

Fabrika Sanayi ve Ağır eşya Kurumsal taşımacılık - fabrika taşımacılığı.

IşıkNakliyat Bütün Fabrika ve sanayi sektörünün kurumsal yapılar sınır tanımaksızın Hassas Eşya Taşıma Servisimiz dahilinde özenle taşınacaktır.


IşıkNakliyat Fabrika Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan Fabrika Nakliyat taşıma programı çerçevesinde; Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak Fabrikadaki yerleri numaralandırır.

IşıkNakliyat Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni Fabrikadaki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.

Işık evden eve nakliyat Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava balonluklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. . 

Fabrika Taşıma Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

  • Fabrika taşınırken mutlaka taşınacak Maklina tessisatların ve eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir.
  • Fabrikadan Fabrikaya nakliyat hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir.
  • Bu plan çerçevesi içerisinde makinalar, eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır.
  • Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir.
  • Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Talebinizin ulaşması sonucunda Işık evden eve nakliyat ekspertizi belirleyeceğiniz bir zamanda evinize gelerek taşıma sırasında uygulanacak yöntemi , gelecek aracı , kullanılacak malzemeleri belirler. Bu önceden planlama taşınma sırasında herşeyin düzgün ve sağlıklı gitmesi açısından son derece önemlidir. Çünkü yapılacak ekspertiz ile beraber sizin eşyalarınızın çokluğu ve boyutları göz önünde bulundurarak hangi araçların geleceği , hangi malzemelerin ne kadar kullanılması gerektiği , kırılacak ve ya bazı eşyaların taşınma sırasında hangi yöntem izlenerek çıkarılacağı belirlenmelidir. Ayrıca müşterilerimizin özel istekleride taşınma öncesinde bilinmeli ve bunlar göz önünde bulundurularak taşınma işlemine geçilmelidir. Tüm bu yapılan ekspertiz sonucunda müşterilerimize detaylı bir teklif gönderilir. Bu teklif kabul edilmesi halinde sizin belirleyeceğiniz bir gün uzman ekibimiz ve ekspertiz yapan taşıma eksperimiz , taşıma için evinize gelir. Büyük bir titizlikle daha önceden planlandığı gibi tüm eşyalarınız taşınır. Taşınma sırasında da uzman ekibimiz ve kaliteli taşıma malzemelerimiz ile eşyalarınız ayrı ayrı kolilenir , büyük ev eşyalarınız taşıma sırasında zarar görmemesi için sarılır ve dikkatlice taşıma araçlarımıza yerleştirilir. Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen , yerleştirirkende aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir. Amacımız , yeni evinize taşınırken sizlere en iyi hizmeti sunarak "Sorunsuz nakliyat" işinizi gerçekleştirmektir...

 
 
 
Adres:Bağdat Cad. Doğan Kapalı pasajı No:181/39 Maltepe/İST
Tel: 0212 288 91 28- Tel:0216 370 45 95