Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


 
Işık Evden Eve Nakliyat

HAKKIMIZDA


IŞIK EVDEN EVE NAKLİYAT, sektörel odaklı hizmet üretmek, sektörlerdeki iş ortaklarının rekabet gücünü artırmak üzere ihtiyaç duydukları lojistik modelleri yaratmak, bu modeller üzerinde etkin, yalın, süratli ve düşük maliyetleri çözüm üretmek üzere kurulmuştur.

Türkiye'de gerçek anlamda,Evden Eve Nakliyat lojistik çözümler üretmek hedefi ile dağıtım, depolama, nakliye ve katma değerli müşteri hizmetleri süreçlerinini entegre hale getiren, teknoloji tabanlı lojistik hizmet üreten bir firmadır. Hedefini en büyük 5 Evden Eve Nakliyat firması arasında olmak şeklinde belirleyen IŞIK Nakliyat , firmaların rekabetinde önemli bir yer kazanan tedarik zinciri ve talep odaklı lojistik yönetimi odağına göre modeller geliştiren, iş ortaklarının müşteri memnuniyetini artıracak, onları öne geçirecek, KALİTELİ, SÜRATLİ ve NİTELİKL evden Eve Nakliyat çözümler sunan bir lojistik firmasıdır.

Bu amaçla:

  • Evden Eve süreçlerin entegrasyonu kapsamında: sektör odaklı depolama, nakliye ve dağıtım, e-nakliyat, katma değerli operasyonları hizmetlerini tek elden sunan,
  • Dağıtım ağı üzerinde B-to-B ve B-to-C dağıtım hizmeti kapsamında : Çözüm ortağı olduğu firmaların satış stratejisi kapsamında ürünlerini tüm Türkiye içinde her noktaya hızlı ve uygun maliyetlerle teslim etmek üzere kargo hizmetini değişik taleplere göre modelleyerek avantajlı şekilde sunan,
  • Şehiriçi şehirlerarası evden eve nakliyat taşımacılığı kapsamında : Çözüm ortağı olduğu firmaların tek elden tüm hizmetleri alması için, yapmış olduğu özel iş birlikteliği anlaşmaları ile zinciri kırmadan tüm zincir boyunca hizmet üretmek üzere evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sunan,
  • E-Nakliyat Çözümleri kapsamında : Depolama, nakliye ve dağıtım hizmeti verdiği çözüm ortaklarının tüm günlük siparişlerinin elektronik ortamda alınarak lojistik iş emirlerine dönüştürülmesi, tüm lojistik süreçlerin izlenmesi ve ihtiyaç duyulan raporlamaların yapılması kapsamında: elektronik gönderi sorgulama, elektronik ortamda her türlü envanter, stok hareket, dağıtım performansı, malzeme seviyelerinin irdelenmesi, nakliye sorgulamaları, lojistik raporlama gibi tüm e-nakliyat kapsamındaki ihtiyaçlara cevap verecek IŞIK nakliyat bilgi sistemleri hizmetini sunan,
entegre yapıyı hizmet çatısı altında oluşturmuştur.

 MİSYONUMUZ

Hızlı, güvenilir ve güncel, bilgi ve teknoloji destekli lojistik hizmetin tüm gereklerini müşterilerimizin talebi, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmek; sürekli değişim ve gelişimi yaşam biçimi haline getiren çalışanlarımızın sonuca yönelik, proaktif ve katılımci faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak ve rekabet gücümüzü pazarlarda sürdürmektir.

VİZYONUMUZ

İlkelerimiz :

Kaliteli hizmet üreten bir şirketiz: Müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri kalite standartlarından ödün vermeksizin geliştiririz.

Müşteri odaklıyız : Müşterilerimizin başarıları bizim başarımız olacaktır felsefesi ile müşteri odaklı çözümler sunar, lojistik süreçlerini  süreli geliştiririz.

Takım ruhunu geliştiren bir firmayız :İşimizdeki başarının özünde  en büyük kaynağımızın tecrübemiz ve tecrübeli çalışanlarımız arasındaki koordinasyon olduğunu biliriz. Bu başarıyı sürekli kılmak maksadıyla eğitimlerle çalışanlarımızı geliştiririz.

Ürün tedarikinde ve dağıtımında Süratliyiz : Tam zamanında ve belirtilen yerde ürünü hazır etmek asil işimiz olduğunu biliriz.

Dürüst, ilkeli nitelikli hizmet anlayışına sahibiz : Tüm işlerimizde temel ilkemiz müşterimizle ilgili bilgilerin gizliliğinin sağlanması, temel ilkelerimizdendir.

DEĞERLERİMİZ

  • Dürüst ve ilkeli çalışmak
  • Çevreye ve doğaya saygılı olmak
  • İş sağlığı ve iş güvenliğine önem vermek
  • Tüm tahaadütlerimize zamanında uymak
 
 
 
Adres:Bağdat Cad. Doğan Kapalı pasajı No:181/39 Maltepe/İST
Tel: 0212 288 91 28- Tel:0216 370 45 95